Структура готовності працівника дошкільної освіти до валеологічної роботи з дітьми дошкільного віку

Сорочинська, О. А., Ткач, Є. О. (2017) Структура готовності працівника дошкільної освіти до валеологічної роботи з дітьми дошкільного віку. Збірник наукових праць «Педагогічні науки», 3. pp. 212-216. ISSN 2413-1865

[img]
Preview
Text
Download (300kB) | Preview

Abstract

У статті теоретично обґрунтовуються проблеми підготовки майбутніх працівників дошкільної освіти до валеологічної роботи з дітьми дошкільного віку. Аналізується сутність понять «професійна підготовка педагога» та «готовність майбутнього вихователя». Конкретизовано, доповнено тлумачення поняття «готовність майбутнього вихователя до валеологічної роботи з дітьми дошкільного віку» та виокремлено основні структурні компоненти, критерії та показники готовності. Презентовано узагальнені результати формувального етапу експерименту розподілу студентів експериментальних та контрольних груп за рівнями готовності до валеологічної роботи з дошкільниками.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: професійна підготовка, готовність майбутнього вихователя, валеологічна робота, компоненти готовності, дошкільники.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 01 Jun 2018 07:28
Last Modified: 01 Jun 2018 07:28
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/27119

Actions (login required)

View Item View Item