Формування професійної готовності майбутніх учителів початкових класів до роботи з розвитку мовлення школярів на уроках читання (з використанням творів образотворчого мистецтва)

Гордієнко, О. А. (2014) Формування професійної готовності майбутніх учителів початкових класів до роботи з розвитку мовлення школярів на уроках читання (з використанням творів образотворчого мистецтва). Науковий вісник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (6). pp. 133-137.

[img]
Preview
Text
Download (253kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто актуальні проблеми формування професійної готовності студентів – майбутніх учителів початкової школи до роботи з розвитку мовлення на уроках читання, зокрема з використанням творів образотворчого мистецтва. Розкрито актуальність висвітлення розвивальних можливостей засобів мистецтва на уроках читання, проаналізовано місце зазначених питань у сучасних дослідженнях. З метою надання методичної допомоги студентам проілюстровано, де і як можна використати твори образотворчого мистецтва на уроках читання. Також зроблено висновки та окреслено перспективи подальшого дослідження в означеній галузі.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: засоби образотворчого мистецтва, професійна готовність, педагогічна діяльність, аналіз твору, педагогічна творчість, емоційний і виховний вплив мистецьких та літературних творів.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 07 Sep 2018 10:59
Last Modified: 07 Sep 2018 10:59
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/27387

Actions (login required)

View Item View Item