Літописець: Збірник тез за матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: історія і сьогодення» (м. Житомир, 6 грудня 2012 року)

Рудницька, О. П., Магась-Демидас, Ю. І., Новик, М. К., Новик, В. А., Зосімович, Олена, Войтович, Н. Ф. (2013) Літописець: Збірник тез за матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: історія і сьогодення» (м. Житомир, 6 грудня 2012 року). Житомир: ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
PDF
Download (1MB) | Preview

Abstract

У збірнику представлені тези доповідей, які були оприлюднені на Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: історія і сьогодення», що відбулася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка 6 грудня 2012 року. Розміщені у збірнику тези доповідей стосуються таких напрямків: «Права людини: історико-теоретичний аспект», «Міжнародно-правові засоби захисту прав людини», «Конституційні гарантії забезпечення прав і свобод людини», «Діяльність судових та правоохоронних органів у механізмі захисту прав людини», «Корупція як суспільне явище», «Міжнародний та зарубіжний досвід боротьби з корупцією», «Законодавство України про боротьбу з корупцією», «Кримінологічні та кримінально-правові проблеми протидії корупції».

Item Type: Book
Subjects: K Law > K Law (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 25 Feb 2019 10:04
Last Modified: 25 Feb 2019 10:04
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28400

Actions (login required)

View Item View Item