Про моногеннi функцiї, визначенi в рiзних комутативних алгебрах

Шпаківський, В. С. (2018) Про моногеннi функцiї, визначенi в рiзних комутативних алгебрах. Український математичний вiсник, 15 (2). pp. 272-294.

[img]
Preview
Text
Download (269kB) | Preview

Abstract

Встановлено вiдповiднiсть мiж моногенною функцiєю в довiльнiй скiнченновимiрнiй комутативнiй асоцiативнiй алгебрi i скiнченним набором моногенних функцiй в спецiальнiй комутативнiй асоцiативнiй алгебрi.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Комутативна асоцiативна алгебра, мо- ногенна функцiя, характеристичне рiвняння, iнтегральне представ- лення.
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 26 Feb 2019 09:23
Last Modified: 26 Feb 2019 09:43
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28410

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics