Контурно-тiлеснi властивостi голоморфних функцiй в опуклих областях багатовимiрного комплексного простору

Герус, О. Ф. and Щехорський, А. Й. (2017) Контурно-тiлеснi властивостi голоморфних функцiй в опуклих областях багатовимiрного комплексного простору. Збiрник праць Iн-ту математики НАН України, 14 (1). pp. 275-285.

[img]
Preview
Text
Download (466kB) | Preview

Abstract

Для опуклих областей багатовимiрного комплексного простору розв’язується питання про спiввiдношення мiж контурним та тiлесним модулями неперервностi голоморфних функцiй.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Faculty of Physics and Mathematics > Department of Applied Mathematics and Computer Science
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 27 Feb 2019 07:55
Last Modified: 27 Feb 2019 07:55
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28469

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics