Використання рухливих ігор на уроках фізичної культури в контексті становлення Нової української школи

Яворська, Т. Є. (2018) Використання рухливих ігор на уроках фізичної культури в контексті становлення Нової української школи. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури /фізична культура і спорт. pp. 200-204.

[img]
Preview
Text
Download (234kB) | Preview

Abstract

Сьогодні формування Нової української школи вимагає нових підходів до проведення уроків фізичної культури, перебудови не тільки процесу фізичного виховання, а й загалом способу життя кожної людини. З огляду на те, що в навчальних закладах учні тривалий час малорухомі й ведуть неактивний спосіб життя, деякі органи й системи життєдіяльності втрачають здатність правильно функціонувати. Дослідження провідних науковців доводять те, що 85% часу школярі проводять у сидячому положенні, що веде до порушення обміну речовин, діяльності серцево-судинної, дихальної систем та опорно-рухового апарату тощо. З раннього дитинства кожна дитина має бути переконана в необхідності ведення здорового способу життя, прагнути бути фізично здоровою та гармонійно розвиненою, а батьки, учителі, вихователі мають піклувалися про фізичний розвиток дітей та всіма методами заохочувати їх до рухів. Чим більше дитина рухається, тим краще росте та розвивається її організм як у фізичному, так і моральному аспекті. Отже, проблема сьогодення – низька рухова активність. У контексті становлення нової української школи все більшої актуальності набирає навчання в русі. Тому вважаємо, що найкращими «ліками» для дітей від рухового «голоду» є рухливі ігри.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Нова українська школа, уроки фізичної культури, рухливі ігри
Subjects: A General Works > AZ History of Scholarship The Humanities
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 20 Mar 2019 07:03
Last Modified: 20 Mar 2019 07:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28576

Actions (login required)

View Item View Item