Психологія злочинної групи та її лідера

Дмитрієва, С. М., Самусь, І. І. (2016) Психологія злочинної групи та її лідера. Вісник Київського інституту бізнесу та технологій (3(31)). pp. 22-26.

[img]
Preview
Text
Download (237kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто основні психологічні характеристики та види різних злочинних груп, проаналізовано їхню структуру і механізм функціонування, висвітлено можливі ролі кожного учасника злочинної групи, охарактеризовано роль лідера у діяльності злочинних груп. Для попередження насильства та можливої організації серед підлітків та старшокласників різноманітних груп, які носять злочинний характер, представлено якісний та кількісний аналіз результатів емпіричного дослідження виявлення схильності учнів до неадекватної поведінки, а саме: схильність до подолання норм і правил, до адиктивної поведінки, до саморуйнівної поведінки, до агресії та насильства, до делінквентної поведінки, рівень вольового контролю емоційних реакцій.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: злочинна група, організована злочинність, лідер злочинної групи, схильність до неадекватної поведінки.
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > BF Psychology
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of General, Developmental and Educational Psychology
Depositing User: лаборант Наталія Баргілевич
Date Deposited: 04 Apr 2019 08:57
Last Modified: 04 Apr 2019 08:57
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28896

Actions (login required)

View Item View Item