Теоретико-методичні основи підготовки майбутніх фахівців до формування предметно-перетворювальної діяльності молодших школярів на уроці «Дизайн і технології»

Колесник, Н. Є. (2019) Теоретико-методичні основи підготовки майбутніх фахівців до формування предметно-перетворювальної діяльності молодших школярів на уроці «Дизайн і технології». Other. Вид. О.О. Євенок, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (765kB) | Preview
Official URL: https://scholar.google.com.ua/citations?user=53SHz9MAAAAJ&hl=uk

Abstract

Монографія є теоретико-експериментальним дослідженням проблеми підготовки майбутніх фахівців у контексті становлення Нової української школи.У монографії представлено сучасні технології в інтеграційному освітньому просторі Нової української школи; висвітлено інтегративний підхід у процесі фахової підготовки майбутніх учителів початкових класів; розкрито технологічний підхід до формування ключових компетентностей у дітей передшкільного та молодшого шкільного віку в процесі вивчення мовно-літературної, математичної, природничої, технологічної, мистецької освітніх галузей Державного стандарту початкової освіти. Монографія адресована науковцям, магістрам освіти, педагогам-практикам, фахівцям у галузі професійної освіти, майбутнім учителям початкових класів і вихователям закладів дошкільної освіти, методистам дошкільної та початкової ланки освіти.

Item Type: Monograph (Other)
Uncontrolled Keywords: компетентність, початкова освіта, дошкільна освіта, Нова українська школа, дизайн і технології, підготовка фахівців закладів початкової та дошкільної освіти
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
L Education > LT Textbooks
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Art Education
Depositing User: доцент Наталія Колесник
Date Deposited: 08 Nov 2019 12:11
Last Modified: 08 Nov 2019 12:14
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/30054

Actions (login required)

View Item View Item