Медіаосвітні технології у формуванні вмінь 21 століття учнів старшої школи

Калініна, Л. В., Телешман, Ю. Б. (2020) Медіаосвітні технології у формуванні вмінь 21 століття учнів старшої школи. Інноваційна педагогіка.

[img]
Preview
Text
Download (515kB) | Preview

Abstract

Стаття присвячена одній з актуальних проблем навчання іноземної мови учнів старшої школи – формуванню вмінь 21 століття. Розкриваються сутність понять медіаосвіта, медіаосвітня грамотність та медіаосвітні технології. Зосереджується увага на теоретико-методичних засадах розвитку вмінь 21 століття з використання медіаосвітніх технологій на уроках англійської мови. Аналізуються переваги використання медіаосвітніх технологій у формуванні вмінь 21 століття, у зрівнянні з традиційними методами навчання. Обґрунтовується доцільність їх використання у старшій школі. Стаття містить аналіз змісту підручників англійської мови вітчизняних і зарубіжних авторів рекомендованих Міністерством освіти і науки України для старшої школи, на предмет наявності в них матеріалу необхідного і достатнього для реалізації програмних цілей спілкування іноземною мовою, формування вмінь 21 століття та формування медіаосвітньої грамотності старшокласників. Авторами виділені уміння 21 століття адаптовані до рівня В1+, яким повинні оволодіти учні старшої школи. Обґрунтовується методика формування вмінь 21 століття на матеріалі предмету “іноземна мова” в старшій школі. Зазначається також, що концепція дослідження забезпечується єдністю методологічного, теоретичного та методичного аспектів.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 23 Jun 2020 12:54
Last Modified: 23 Jun 2020 12:54
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31259

Actions (login required)

View Item View Item