Наукові передумови міжнародної україно-польської співпраці у сфері педагогічної освіти

Дубасенюк, О. А. (2020) Наукові передумови міжнародної україно-польської співпраці у сфері педагогічної освіти. Нові технології навчання: збірник наукових праць. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». (84). pp. 131-137.

[img]
Preview
Text
Download (502kB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтовано теоретичні основи міжнародної україно-польської співпраці у сфері педагогічної науки; з’ясовано провідні методологічні підходи до аналізу означеної проблеми у контексті діалектики загального, особливого і часткового. Розроблено зміст, форми та методи досліджуваного концепту в українській та польській педагогічній науці. Виділено основні напрями міжнародної співпраці. До них віднесено: системне дослідження теоретико-методологічних засад становлення та розвитку науково-педагогічних шкіл в Україні та Польщі; україно-польська співпраця в умовах університету, зокрема Центру полоністики; педевтологічні пошуки у сфері педагогічної освіти. Показано шляхи реалізації положень Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у межах міжнародного наукового проекту. Міжнародна співпраця сприятиме подальшому зміцненню науково-освітніх, інформаційних зв’язків, творчій взаємодії працівників освіти і науки на національному та міжнародному рівнях.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 28 Jun 2020 06:15
Last Modified: 28 Jun 2020 06:15
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31345

Actions (login required)

View Item View Item