Якісні та кількісні методи дослідження в курсі «методологія наукових досліджень» для майбутніх соціальних працівників

Сейко, Н. А., Андрійчук, Н. М. (2020) Якісні та кількісні методи дослідження в курсі «методологія наукових досліджень» для майбутніх соціальних працівників. Нові технології навчання: збірник наукових праць (94). pp. 299-305.

[img]
Preview
Text
Download (662kB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтовано місце й роль якісних та кількісних методів дослідження в процесі вивчення майбутніми соціальними працівниками курсу «Методологія наукових досліджень». З’ясовано основні відмінності між цими видами досліджень як методологічного, так і інструментального характеру. Визначено чотири рівні завдань для виконання студентами під час практичних занять із курсу «Методологія наукових досліджень» – репродуктивний, частково пошуковий, дослідницький, творчий. Наведено приклади з авторської бази завдань для кожного рівня, котрі окреслюють специфіку кількісних та якісних методів дослідження в соціальній сфері, що цілісно репрезентують комплекс дослідницьких методів і методик, які застосовуються в практичній діяльності соціального працівника та сприяють зростанню рівня його методологічної культури.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1603 Secondary Education. High schools
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 28 Jun 2020 06:16
Last Modified: 28 Jun 2020 06:16
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31348

Actions (login required)

View Item View Item