Формування комунікативних умінь студентів у процесі професійної підготовки

Удалова, О. (2020) Формування комунікативних умінь студентів у процесі професійної підготовки. Нові технології навчання: збірник наукових праць (94). pp. 326-331.

[img]
Preview
Text
Download (636kB) | Preview

Abstract

У статті висвітлено значущість формування комунікативних умінь у студентів педагогічних закладів освіти. Увагу зосереджено на тому, що умовою успішної професійної комунікації, до якої належать комунікативні здібності, повинні формуватися в процесі професійної підготовки майбутніх вчителів. Автором підкреслено, що розвиток комунікативних умінь вимагає застосування інноваційних педагогічних методів навчання, тому уточнено такі поняття як «комунікація», «методи навчання» та надано їх класифікацію. Визначено, що механізми формування комунікативних знань і навичок важливо впроваджувати як у період підготовки майбутніх педагогів, так і в процесі підвищення їх кваліфікації. Доведено, що сформовані комунікативні уміння студентів сприяють успішному обміну знаннями, моральними цінностями, установками, що впливає на емоційну, вольову й інтелектуальну сфери особистості, через які проявляється культура, рівень професійного розвитку, виховання та освіченості.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 28 Jun 2020 06:18
Last Modified: 28 Jun 2020 06:18
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31350

Actions (login required)

View Item View Item