Німецька мова. Перші зустрічі (Deutsch: Erste Begegnungen)

Король, Є. О. and Борковська, О. В. and Тараба, І. О. (2020) Німецька мова. Перші зустрічі (Deutsch: Erste Begegnungen). ЖДУ імені Івана Франка, ЖДУ імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (678kB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник «Німецька мова: Перші зустрічі» призначений для студентів молодших курсів мовних вищих навчальних закладів та передбачений програмою курсу «Практичний курс другої іноземної мови (німецька мова)» за спеціальностями: 014.01 Середня освіта (Мова і література (англійська)) і 035.041 Філологія (германські мови і літератури: англійська мова і література (переклад включно)). Запропонований навчальний посібник повинен допомогти студентам, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, легко та швидко опанувати початковими знаннями з граматичних тем, що стане основою для формування необхідних навичок для усного і писемного мовлення. В посібнику представлені тексти, які можна також використовувати для індивідуального читання студентами в межах самостійної та індивідуальної роботи. Лексичний матеріал посібника орієнтується на рівень початківців. В кінці посібника додається глосарій, де зібрано вокабуляр, яким повинен володіти здобувач освіти на рівні А1 відповідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Цей посібник допоможе, крім того, всім, хто починає вивчати німецьку мову на рівні А1, і може використовуватися для викладання німецької мови як іноземної здобувачам вищої освіти різних спеціальностей.

Item Type: Book
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Germanic Philology and Foreign Literature
Depositing User: лаборант Оксана Борковська
Date Deposited: 15 Sep 2020 14:42
Last Modified: 15 Sep 2020 14:42
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31493

Actions (login required)

View Item View Item