Сталий розвиток сільських територій

Харчишина, О. В., Левківська, Л. М., Власенко, О. М., Довженко, В., Кравець, І., Захаріна, О. (2019) Сталий розвиток сільських територій. Other. «Центр учбової літератури».

[img]
Preview
Text
Download (4MB) | Preview

Abstract

Монографія присвячена проблемам реалізації політики сталого розвитку на сільських територіях. Розглянуто і досліджено окремі аспекти формування виробничого, природного, людського, фінансового, інвестиційного капіталу в умовах глобалізаційних викликів. Розкрито позитивні риси новітніх підходів до створення сприятливих умов сільського розвитку як наслідків реформ та процесів децентралізації. Набули поглибленого змісту питання соціально-економічних, екологічних, інноваційних змін на сільських територіях, які відбуваються на мікро- та макрорівні. Ключове місце відведено ролі і функціям об’єднаних територіальних громад як носіям прогресивних змін на сільських територіях. Світовий досвід розкриває можливості і приклади окремих країн світу щодо удосконалення політики сільського розвитку на засадах сталості. Монографія має теоретично-прикладний та методичний характер, логічно структурована за тематикою досліджень. Матеріали монографії, представлені колективом вітчизняних та зарубіжних авторів, можуть бути корисними для представників органів влади, членів ОТГ, підприємців, науковців, викладачів, аспірантів та студентів, діяльність яких пов’язана з участю у процесах реформування місцевого самоврядування і науковими дослідженнями за представленою тематикою.

Item Type: Monograph (Other)
Subjects: H Social Sciences > HB Economic Theory
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: Інна Олександрівна Клімова
Date Deposited: 29 Sep 2020 09:58
Last Modified: 29 Sep 2020 09:58
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31562

Actions (login required)

View Item View Item