Введення до педагогіки життєвих фактів

Вознюк, О. В. (2020) Введення до педагогіки життєвих фактів. Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога: Збірник матеріалів регіональної науково-практичної інтернет-конференції «Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога» (м. Житомир, 30 вересня 2020р.).. pp. 145-149.

[img]
Preview
Text
Download (565kB) | Preview

Abstract

Аналіз сучасної соціокультурної ситуації засвідчує про поширення глобалізаційних процесів, зумовлених входженням людства в критичну фазу свого розвитку. Одним з негативних наслідків зазначеного процесу є системна криза сучасної системи освіти, пов'язана з фрагменталізацією сучасного знання, що має місце в умовах інформаційного буму на тлі калейдоскопічною зміни технологій, посилення спеціалізації наукових напрямків і розширення профілізації освіти як соціального інституту, що перетворюється на сферу послуг. Ефективний спосіб подолання ситуації, що склалася – реалізація в просторі педагогічної дійсності принципів фундаменталізації знань і педагогічної інтеграції, що забезпечують спадкоємність нового і старого, реалізують синтез теоретичного знання і практичного досвіду. Один із шляхів утвердження педагогічної інтеграції – розробка новітнього напряму – педагогіки життєвих фактів, яку ми розробляємо. Завдяки педагогіці життєвих фактів на основі предметно-емоційного навчального ресурсу можна формулювати так звані конструктивні знання, насичені конкретним змістом.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 03 Oct 2020 13:24
Last Modified: 03 Oct 2020 13:24
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31579

Actions (login required)

View Item View Item