Методичні рекомендації щодо проходження навчальної практики із зоології з використанням елементів дистанційного навчання Частина 1: Безхребетні

Єрмошина, Т. В. and Гирин, В. К. (2021) Методичні рекомендації щодо проходження навчальної практики із зоології з використанням елементів дистанційного навчання Частина 1: Безхребетні. ЖДУ ім. І. Франка, ЖДУ ім. І. Франка.

[img] Text
Download (2MB)

Abstract

Навчальна практика із зоології займає важливе місце у фаховій підготовці майбутнього біолога. Її успішне проведення неможливе без відповідної навчальної і методичної літератури. Дані методичні рекомендації спрямовані на допомогу студентам 1 курсу спеціальності 091 Біологія природничого факультету успішно виконати завдання навчальної практики із зоології в умовах дистанційного навчання. В них описані поради та рекомендації щодо підготовки, проведення та інтерпретації результатів навчальної практики із зоології у відповідності з навчальною програмою для студентів спеціальності 091 Біологія. Також в методичних рекомендаціях дається характеристика основних біоценозів Житомирського Полісся, описані найбільш поширені безхребетні тварини, методики збору та спостережень за ними в природних умовах. Крім того, є тема, присвячена тваринам, занесеним до «Червоної книги України», що дозволяє звернути увагу студентів на проблему зниження біорізноманіття. Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів природничого профілю при вивченні курсу «Зоологія». Методичні рекомендації можуть використовувати також вчителі біології.

Item Type: Other
Subjects: L Education > L Education (General)
Q Science > QL Zoology
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 07 Apr 2021 12:14
Last Modified: 07 Apr 2021 12:14
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32479

Actions (login required)

View Item View Item