Дитяча література : навчальний посібник для самостійної роботи студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.010102 «Початкова освіта» (денної та заочної форм навчання)

Голубовська, І. В., Гаращук, К. В. (2017) Дитяча література : навчальний посібник для самостійної роботи студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.010102 «Початкова освіта» (денної та заочної форм навчання). Житомир, Житомир.

[img]
Preview
PDF
Download (1MB) | Preview

Abstract

Посібник із курсу «Дитяча література» спрямований на ознайомлення студентів, що опановують напрям підготовки 6.010102 «Початкова освіта», з кращими творами для дітей українських та зарубіжних письменників. Запропонований для вивчення матеріал допоможе майбутнім педагогам компетентно розглядати художні тексти, вільно оперувати літературною інформацією, творчо підходити до тлумачення мистецьких образів. Книжка розрахована на студентів, учителів, а також на всіх читачів, не байдужих до мистецтва слова.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: дитяча література
Subjects: P Language and Literature > PZ Childrens literature
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 29 Jun 2021 10:21
Last Modified: 29 Jun 2021 10:21
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32979

Actions (login required)

View Item View Item