TheaTre: книга для читання англійською мовою : технологія роботи з текстом і філологічний коментар

Євченко, В. В., Сидоренко, С. І. (2019) TheaTre: книга для читання англійською мовою : технологія роботи з текстом і філологічний коментар. Навчальний посібник.

[img]
Preview
Text
Download (754kB) | Preview

Abstract

Моем В. С. Театр : книга для читання англійською мовою : технологія роботи з текстом і філологічний коментар В. В Євчен- ко і С. І. Сидоренко : навчальний посібник / Євченко В. В., Си- доренко С. І. – 3-тє вид., випр. та допов. – Вінниця : Нова Книга, 2019. – 364 с. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 035 «Філоло- гія» та усіх, хто бажає розвинути власну англомовну компетентність. Він пред- ставляє відомий роман В. С. Моема «Театр» в оригіналі і комплекс вправ, завдань і довідкових матеріалів для роботи з ним. Запропонована авторами навчально- го посібника технологія роботи з художнім текстом спрямована на формування усіх основних компонентів комунікативної компетенції: мовного, мовленнєвого, соціокультурного. Основними компонентами структури навчального посібника є передтекстові завдання, оригінальний текст роману з коментарем, блок питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного, лексичні і мовні вправи та питання і завдання для обговорення змісту, проблематики та персонажів роману.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 07 Sep 2021 12:48
Last Modified: 07 Sep 2021 12:48
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33153

Actions (login required)

View Item View Item