Методичні рекомендації для підготовки до навчальних занять зі «Вступу до політології» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спеціальності 052 Політологія

Горохова, Л. В., Підскальна, О. М. (2021) Методичні рекомендації для підготовки до навчальних занять зі «Вступу до політології» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спеціальності 052 Політологія. Вид-во Житомирського державного університету імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (882kB) | Preview

Abstract

У методичних рекомендаціях вміщено програму курсу та завдання тем освітньої компоненти «Вступ до політології». Методичні матеріали спрямовані на допомогу студентам у підготовці до навчальних занять і в процесі самостійного опрацювання тем та поглибленого осмислення освітньої компоненти й містить плани та завдання до занять, теми повідомлень, питання для обговорення та дискусій, завдання для самостійного опрацювання, список основної та додаткової літератури.

Item Type: Other
Subjects: J Political Science > J General legislative and executive papers
J Political Science > JA Political science (General)
J Political Science > JC Political theory
Divisions: Faculty of History > Department of Philosophy and Political Science
Depositing User: Людмила Вікторівна Горохова
Date Deposited: 02 Nov 2021 12:56
Last Modified: 02 Nov 2021 12:56
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33330

Actions (login required)

View Item View Item