ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ для самоконтролю з оволодіння студентами закладів вищої освіти освітньої компоненти «Українська мова за професійним спрямуванням»

Гордієнко, О. А. (2021) ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ для самоконтролю з оволодіння студентами закладів вищої освіти освітньої компоненти «Українська мова за професійним спрямуванням». Житомирський державний університет імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (656kB) | Preview

Abstract

Тестові завдання розроблено для самоконтролю оволодіння студентами нормативною освітньою компонентою підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Українська мова за професійним спрямуванням». Тестові завдання розроблено у відповідності з чинними навчальними програмами та побудовано за принципом програмованої перевірки знань з усіх тем курсу, що дозволяє перевірити, наскільки повно засвоєний матеріал студентами. Завдання в тестовій формі можуть бути застосовані для реалізації як навчальної, так і контролюючої функцій.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 29 Nov 2021 15:13
Last Modified: 29 Nov 2021 15:13
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/33451

Actions (login required)

View Item View Item