Кримінальне право: методичні рекомендації для підготовки до практичних занять відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціалістів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань: 08 Право: 081 Право за освітньо-професійною програмою: Право

Войтович, Н. Ф. (2020) Кримінальне право: методичні рекомендації для підготовки до практичних занять відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціалістів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань: 08 Право: 081 Право за освітньо-професійною програмою: Право. Житомир: Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський державний університет імені Івана Франка.

[img]
Preview
PDF
Download (964kB) | Preview

Abstract

У методичних рекомендаціях для підготовки до практичних занять з курсу «Кримінальне право. Загальна частина» відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціалістів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань: 08 Право: 081 Право за освітньо-професійною програмою: Право Житомирського державного університету імені Івана Франка вказано на мету та завдання курсу. Методична розробка містить навчальний план, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, тестові завдання, задачі, контрольні питання, список рекомендованої літератури.

Item Type: Book
Subjects: K Law > K Law (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 18 May 2022 09:36
Last Modified: 18 May 2022 09:36
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34015

Actions (login required)

View Item View Item