Фінансове та податкове право: Методичні рекомендації до організації самостійної та індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти освітньої програми: Право з освітньої компоненти «Фінансове та податкове право»

Рудницька, О. П., Іванцова, Ю. М. (2022) Фінансове та податкове право: Методичні рекомендації до організації самостійної та індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти освітньої програми: Право з освітньої компоненти «Фінансове та податкове право». [Teaching Resource]

[img]
Preview
PDF
Download (1MB) | Preview

Abstract

У методичних рекомендаціях до організації самостійної та індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти освітньої програми: Право з освітньої компоненти «Фінансове та податкове право», складеної для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань: 08 Право, спеціальності 081 Право за освітньо-професійною програмою: Право Житомирського державного університету імені Івана Франка, вказано мету та завдання курсу. Методична розробка містить навчальний план, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, тестові завдання, задачі, контрольні питання, список рекомендованої літератури.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: K Law > K Law (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 18 May 2022 13:02
Last Modified: 18 May 2022 13:10
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34021

Actions (login required)

View Item View Item