Методика і методологія наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті

Ахметов, Р. Ф., Кутек, Т. Б. (2022) Методика і методологія наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті. Вид-во ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У навчальному посібнику «Методика і методологія наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті» розглянуто сучасні концепції наукового дослідження, його методологічні основи, методику й методи. Проаналізовано методи теоретичного узагальнення наукової інформації та аналізу документальних матеріалів, методи математичної статистики й багато додатків, які допоможуть студентам у процесі підготовки й оформлення творчих праць. Навчальний посібник містить основні поняття, формули та розв’язки типових задач, необхідні статистичні таблиці та питання для поточного самостійного контролю якості набутих знань і навичок. Для студентів, аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, тренерів, педагогів і наукових працівників галузі фізичної культури та спорту.

Item Type: Book
Subjects: A General Works > AZ History of Scholarship The Humanities
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 18 Sep 2022 18:55
Last Modified: 18 Sep 2022 18:55
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34477

Actions (login required)

View Item View Item