Публічне управління у сфері зайнятості в Україні у контексті євроінтеграції: проблеми, ефективність, інноваційність, результативність: колективна монографія

Дубич, К. В., Дмитренко, Г. В., Серьогіна, Н. О., Данилюк, К. В., Рачинський, А. І., Ворона, П. В., Боков, О. В., Діденко, Н. Г., Надрага, В. І., Баришніков, В. М., Балашова, Н. В., Качан, Я. В., Масик, М. З., Міщенко, К. С., Опанащук, Петро, Пахомова, М. В., Сухомлин, В. Б., Фомицька, Н. В. (2020) Публічне управління у сфері зайнятості в Україні у контексті євроінтеграції: проблеми, ефективність, інноваційність, результативність: колективна монографія. Other. Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, Київ.

[img]
Preview
PDF
Download (3MB) | Preview

Abstract

У колективній монографії авторами розглянуто концептуальні засади комплексної публічної політики у сфері зайнятості в Україні у контексті євроінтеграції, тінізацію ринку праці як проблему публічного управління: українські та міжнародні тенденції, проблеми зайнятості специфічних категорій: молоді, ВПО, інвалідів та інших в умовах реформування ринків праці. Досліджено європейську практику стимулювання зайнятості населення, виклики локальних ринків праці та діяльність органів місцевого самоврядування щодо вирішення проблем зайнятості населення, способи модернізації державної політики зайнятості в умовах євроінтеграції та реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС, довгострокову політику подолання безробіття як оптимізаційний механізм зайнятості населення в Україні.

Item Type: Monograph (Other)
Subjects: H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor
H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor > HD28 Management. Industrial Management
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 14 Oct 2022 13:13
Last Modified: 14 Oct 2022 13:13
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34566

Actions (login required)

View Item View Item