Let’s Flip: Розвиток мовної особистості студента-філолога в умовах перевернутого навчання

Климович, Ю. Ю. (2022) Let’s Flip: Розвиток мовної особистості студента-філолога в умовах перевернутого навчання. ЖДУ імені Івана Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (4MB) | Preview

Abstract

Навчально-методичний посібник є другим виданням з серії LET’S FLIP та охоплює коло питань, що пов’язані з проблемою розвитку мовної особистості студента-філолога з використанням засобів перевернутого навчання. Посібник містить добірку завдань для формування професійно-комунікативної компетентності здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мовних ЗВО та може бути використаний як методичні вказівки до самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни «Практичний курс англійської мови». Посібник адресований викладачам іноземної мови, студентам філологічного профілю, методистам інститутів післядипломної освіти та усім, хто бажає ознайомитися з інноваційними підходами до навчання іноземної мови в ЗВО і вдосконалити знання англійської мови з окреслених тем.

Item Type: Book
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
L Education > LC Special aspects of education
P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: Юлія Климович
Date Deposited: 08 Nov 2022 09:32
Last Modified: 08 Nov 2022 09:32
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/34680

Actions (login required)

View Item View Item