Безперервний професійний розвиток вчителів іноземних мов в Україні та за кордоном

Вознюк, О. В., Гуманкова, О. С., Дєньгаєва, С. В., Зимовець, О. А., Кравець, О. Є., Кулак, В. І., Михайлова, О. С. (2023) Безперервний професійний розвиток вчителів іноземних мов в Україні та за кордоном. Project Report. Вид-во ЖДУ ім. Івана Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У монографії представлено теоретико-методологічні та практичні основи проблеми безперервного професійного розвитку вчителів іноземних мов в Україні та за кордоном. Обгрунтовано сучасні моделі безперервного професійного розвитку вчителів іноземних мов в Україні та за кордоном. Результати дослідження можуть бути використані у процесі професійної підготовки вчителів іноземних мов, а також у процесі їх післядипломної освіти і перепідготовки. Результати дослідження дають можливість підвищити ефективність професійної підготовки вчителів іноземних мов. Соціальний ефект полягає у підготовці креативного конкурентоспроможного вчителя іноземних мов нового покоління, здатного до безперервного професійного розвитку.

Item Type: Monograph (Project Report)
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: професор Олександр Вознюк
Date Deposited: 16 Mar 2023 11:50
Last Modified: 16 Mar 2023 11:50
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/36330

Actions (login required)

View Item View Item