Основи навчання в лижному спорті

Левчук, Л. І., Литвинчук, Ю. Ю., Чорна, М. Є., Гедзюк, Л. В. (2023) Основи навчання в лижному спорті. Вид-во ЖДУ імені Івана Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

У методичних рекомендаціях з урахуванням вимог державного стандарту нормативної дисципліни «Навчальна практика з лижного спорту», розробленого Міністерством освіти і науки України, у систематизованому вигляді подаються теоретичні відомості, а також практичні рекомендації до вивчення даної дисципліни висвітлено основні положення та принципи лижної підготовки, її структури та завдання. Розглянуто умови проведення змагань з лижної підготовки, проведення різноманітних заходів на лижах із учнівською та студентською молоддю. Багато матеріалу присвячено проведенню уроків з лижної підготовки. Розраховано для студентів фізичної культури вищих педагогічних закладів освіти України ІІІ–ІV рівнів акредитації,вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів.

Item Type: Book
Subjects: A General Works > AZ History of Scholarship The Humanities
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 19 Jun 2023 16:29
Last Modified: 19 Jun 2023 16:31
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/37155

Actions (login required)

View Item View Item