Конспект лекцій та практичних завдань із «Фізики ядра та елементарних частинок» для спеціальності «104 Фізика та астрономія»

Грищук, А. М., Корнійчук, П. П. (2023) Конспект лекцій та практичних завдань із «Фізики ядра та елементарних частинок» для спеціальності «104 Фізика та астрономія». Житомирський державний університет, Житомирський державний університет.

[img]
Preview
Text
Download (906kB) | Preview

Abstract

Навчально-методичний посібник поділяється на дві основні частини, кожна з яких спрямована на покращення засвоєння курсу "Фізика ядра та елементарних частинок". Перша частина посібника включає в себе конспект лекцій, які охоплюють основні аспекти цього курсу та поділені на два основних розділи: "Фізика ядра" і "Фізика елементарних частинок". Вона створена з метою надати студентам вичерпну теоретичну базу та глибше розуміння цих двох важливих тем. Друга частина посібника пропонує широкий спектр завдань і практичних вправ, пов'язаних із вивченням курсу. Ці завдання ретельно розподілені за тематичними розділами, відповідними структурі першої частини. Вони призначені для практичного застосування отриманих знань та навичок, сприяють закріпленню матеріалу і розвитку аналітичного мислення студентів. Задачі та завдання допомагають студентам не лише засвоїти теоретичні концепції, але й навчити їх застосовувати на практиці. Цей навчально-методичний посібник призначений для допомоги студентам в успішному вивченні курсу "Фізика ядра та елементарних частинок" та підвищенні їхнього рівня розуміння і вміння в цій важливій області фізики.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: фізика ядра, елементарні частинки, фізика високих енергій, атом, бозони, ферміони.
Subjects: Q Science > QC Physics
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Physics and Its Teaching Methods
Depositing User: Богдан Свищ
Date Deposited: 07 Nov 2023 09:24
Last Modified: 07 Nov 2023 09:24
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/38247

Actions (login required)

View Item View Item