Про одне узагальнення інтеграла типу Коші

Герус, О. Ф. (2010) Про одне узагальнення інтеграла типу Коші. Збірник праць Інституту математики НАН України, 7 (2). pp. 339-346.

[img]
Preview
Text
Download (235kB) | Preview

Abstract

Розглянуто iнтеграл типу Кошi для функцiй, якi дiють з поля комплексних чисел в його декартів квадрат i задовольняють рiвняння Гельмгольца. Встановлено достатнi умови рiвномiрного iснування його межових значень та доведено формули для них.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Oleg Ffedorovych Gerus
Date Deposited: 13 Dec 2012 06:41
Last Modified: 15 Aug 2015 02:43
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/8655

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics