Items where Author is "Глотов, Б. Б."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article | Other
Number of items: 4.

Article

Глотов, Б. Б. (2010) Цивілізаційний підхід до аналізу сучасного історичного процесу. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка (54). pp. 3-7.

Other

Глотов, Б. Б. (2018) Відгук офіційного опонента на дисертацію Деміра Гьокхана «Національна ідентичність у контексті глобальних міграційних процесів: соціально-філософський аналіз», представлену на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. ЖДУ ім. І.Франка.

Глотов, Б. Б. (2016) Відгук офіційного опонента на дисертацію Сили Владислава Григоровича на тему: "Соціальна роль громади в умовах трансформації українського суспільства”. ЖДУ імені Івана Франка.

Глотов, Б. Б. (2015) Відгук офіційного опонента Глотова Б.Б. на дисертаційне дослідження Пустовіт Наталії Володимирівни на тему "Природа аксіосфери інформаційного суспільства" поданого на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03. - соціальна філософія та філософія історії. Глотов.

This list was generated on Mon Sep 26 16:21:30 2022 EEST.