Items where Author is "Комар, О. С."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 6.

Article

Комар, О. С. (2017) Комунікативний підхід до викладання іноземної мови з використанням нових інформаційних технологій як фактор формування загальних компетентностей у студентів немовних спеціальностей. «Мова і світ: сучасні тенденції викладання іноземних мов у вищій школі»: збірник матеріалів IV Всеукраїнського науково-практичного вебінару (29 листопада 2017 р.)..

Комар, О. С. (2017) Навчання англійської мови в контексті глобалізації освіти: перспективи й орієнтири. «Мова і світ: сучасні тенденції викладання іноземних мов у вищій школі»: збірник матеріалів IV Всеукраїнського науково-практичного вебінару (29 листопада 2017 р.)..

Комар, О. С. and Заболотна, О. А. (2016) Впровадження комунікативного підходу з метою зміни формату традиційних занять з англійської мови. «Професійна комунікація: мова і культура»: збірник матеріалів IІІ Всеукраїнського науково-практичного вебінару (23 листопада 2016 р.)..

Комар, О. С. (2016) Професійна комунікація перекладачів у контексті євроінтеграції. «Професійна комунікація: мова і культура»: збірник матеріалів IІІ Всеукраїнського науково-практичного вебінару (23 листопада 2016 р.)..

Комар, О. С. (2016) Роль ситуативних завдань у формуванні мовленнєвої культури студентів на заняттях з іноземної мови. МАТЕРІАЛИ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ “Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та методики викладання мови і літератури”.

Комар, О. С. (2015) Використання інтерактивних технологій на заняттях з англійської мови на немовних спеціальностях. «Викладання іноземних мов для студентів немовних спеціальностей: стан, проблеми, перспективи»: збірник матеріалів ІІ Всеукраїнського науково-практичного вебінару (2 грудня 2015 р.)..

This list was generated on Wed Sep 28 09:36:53 2022 EEST.