Items where Author is "Лозко, О. В."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 5.

Article

Лозко, О. В. (2018) Особливості французької науково-технічної термінології у галузі сільського господарства. Особливості французької науково-технічної термінології у галузі сільського господарства.

Лозко, О. В. (2017) Використання прислів’їв та приказок на уроках французької мови як метод інтенсивного вивчення іноземної мови. Матеріали онлайн семінару “Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та методики викладання мови і літератури”.

Лозко, О. В. (2016) Лексичні та граматичні особливості перекладу текстів з харчової промисловості. МАТЕРІАЛИ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ “Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та методики викладання мови і літератури”.

Лозко, О. В. (2015) Труднощі перекладу термінів з виробництва та використання спецій та прянощів. “Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та методики викладання мови і літератури”.

Лозко, О. В. (2015) Особливості французської науково-технічної термінології у галузі сільсікого господарства. Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації.

This list was generated on Sun Sep 25 18:07:13 2022 EEST.