The Oblique Moods (Непрямі способи): Навчальний посібник з практичної граматики англійської мови для студентів Навчально-наукового інституту іноземної філології

Котнюк, Л. Г. and Зорницький, А. В. and Білюк, І. Л. and Войналович, Л. П. and Чумак, Л. М. and Міляєва, Ю.С. (2018) The Oblique Moods (Непрямі способи): Навчальний посібник з практичної граматики англійської мови для студентів Навчально-наукового інституту іноземної філології. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (640kB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник має на меті сформувати необхідні знання, уміння та навички у студентів з практичної граматики англійської мови з теми "The Oblique Moods". Базові положення супроводжуються вправами на закріплення знань та формування вмінь і навичок утворювати та вживати форми непрямих способів у реченнях-висловлюваннях. Навчальний посібник містить також загальні рекомендації, питання для самоконтролю, тести для самостійного контролю, перелік основних моделей, в яких вживаються форми непрямих способів, термінологічний словник та список рекомендованої літератури з теми "The Oblique Moods".

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: "The Oblique Moods"
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of the English Language
Depositing User: лаборант Оксана Мозговенко
Date Deposited: 09 Apr 2019 07:14
Last Modified: 09 Apr 2019 07:14
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/29043

Actions (login required)

View Item View Item