Титан Іршанського родовища - запорука майбутнього розвитку літако- та ракетобудівництва в Україні

Корбут, Г. О., Вискушенко, А. П., Памірський, М. С., Колінко, Ю. Ю. (2011) Титан Іршанського родовища - запорука майбутнього розвитку літако- та ракетобудівництва в Україні. Мінерально-сировинні багатсва України: шляхи оптимального використання. pp. 115-118.

[img]
Preview
Text
Download (237kB) | Preview

Abstract

В статті розповідається про сировинні багатства Житомирщини. З поміж цих багатств гідне місце займає титанова руда - ільменіт (FеТi03). В даний час видобуток ільменіту ведеться на Іршинському, Верхньо-Іршинському і Лемлянському родовищах. Основними споживачами іршанського ільменіту в Україні є хімічні заводи з виробництва титан-діоксиду В надрах Житомирщини знаходяться і інші цінні багатства - габро, лабрадорити, граніти, каоліни, кварцити, пірофілітові сланці, мармури, камені - самоцвіти тощо. Вони представлені більш як 250-ма родовищами корисних копалин. Зважаючи на те, що мінерально-сировинні багатства належать до числа вичерпних і невідновних, їх необхідно раціонально використовувати, дотримуючись відповідних екологічних, санітарно-гігієнічних вимог.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > Q Science (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Foreign Languages and Modern Teaching Techniques
Faculty of Natural Sciences > Department of Botany, Biological Resources and Conservation of Biological Diversity
Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: Анна Очковська
Date Deposited: 10 Feb 2014 11:43
Last Modified: 15 Aug 2015 05:41
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/10550

Actions (login required)

View Item View Item