Білобровець, О. М.
(2001)
ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛЬСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М. ЖИТОМИРА у 1917 р.
Вісник Київського національного лінгвістичного університету. Серія: Історія, економіка, філософія. // Гол. Ред.. Ю.І. Терещенко (5).
с. 378-382.
Опис
Польські громадські організації у суспільно-політичному житті головного губернського міста у переломний 1917 рік відігравали значну роль, були добре організовані та представлені у всіх сферах життя. Їх діяльність була спрямована на згуртування польської громади, розвиток патріотизму, проведення широкої культурно-освітньої роботи.
Actions (login required)
![Перегляд елементу Перегляд елементу](/style/images/action_view.png) |
Перегляд елементу |