Прикметник як засіб метафоричної концептуалізації больових відчуттів у сучасній англійській мові

Воронюк, Л. В. (2014) Прикметник як засіб метафоричної концептуалізації больових відчуттів у сучасній англійській мові. Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації: Збірник наукових праць, 1. pp. 147-151.

[img]
Preview
Text
Download (382kB) | Preview

Abstract

Біль – це універсальний людський феномен. Розвиток науки і техніки в умовах глобалізованого суспільства сприяє формуванню комплексних підходів до його вивчення. Біль стає предметом багатьох міждисциплінарних досліджень, зокрема в останнє десятиліття зріс інтерес до цього багатогранного явища з позицій лінгвістики. Такий інтерес сприяв формуванню універсального поняття “мова болю” (pain language) на позначення всіх вербальних засобів, що служать для вираження та опису болю.Мета представленої статті – висвітлити потенціал прикметника як засобу метафоричного вербального вираження больових відчуттів у сучасній англійській мові. Матеріалом дослідження є вибірка з Британського Національного Корпусу.

Item Type: Article
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 27 Jul 2014 10:08
Last Modified: 15 Aug 2015 07:19
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11891

Actions (login required)

View Item View Item