ПРОФІЛАКТИКА СИНДРОМУ «ЛІКОТЬ ТЕНІСИСТА» В СПОРТИВНІЙ ПРАКТИЦІ

Жаврук, С. А. and Яворська, Т. Є. (2014) ПРОФІЛАКТИКА СИНДРОМУ «ЛІКОТЬ ТЕНІСИСТА» В СПОРТИВНІЙ ПРАКТИЦІ. Студенська спортивна наука - 2014. pp. 49-50.

[img]
Preview
Text
Download (138kB) | Preview

Abstract

Латеральний епікондиліт, або «лікоть тенісиста» – захворювання або синдром, головною причиною розвитку якого є одноманітні згинальні та розгинальні рухи в ліктьовому суглобі з постійним навантаженням (у вигляді ракетки). Крім того, тенісист додатково докладає зусилля, для того щоб відбити м’яч, що призводить до перенавантаження м’язів і виникнення у них запалення. Запалення в свою чергу і є причиною гострого і хронічного болю, що заважає повноцінно робити удари. Тому, профілактика «ліктя тенісиста» в спортивній практиці є актуаль-ною та надзвичайно складною, оскільки пов’язана, по-перше: з дуже широкою проблемою адаптації сполучної тканини до сучасних побутових і виробничих навантажень, по-друге: допомогти зв’язкам і м’язам спортсмена витримати усі перенавантаження, без яких не обходяться жодні змагання.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Профілактика, спортивна практика, синдром
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 13 Aug 2014 06:08
Last Modified: 24 Jan 2018 07:07
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12086

Actions (login required)

View Item View Item