ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕРЕСУ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ ТА РІВНЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ УЧНІВ СЕРЕДНІХ КЛАСІВ

Вовченко, І. І., Опанчук, Д. Р. (2014) ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕРЕСУ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ ТА РІВНЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ УЧНІВ СЕРЕДНІХ КЛАСІВ. Студентська спортивна наука - 2014. pp. 109-111.

[img]
Preview
Text
Download (598kB) | Preview

Abstract

Виховання здорового покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей – одне з основних завдань сучасного суспільства. На жаль, у наший країні спостерігається тенденція до погіршення стану здоров’я та зниження рівня фізичної підготовленості школярів. Наукові дослідження свідчать, що в підлітковому віці спостерігається значне зниження рухової активності на фоні падіння зацікавленості до уроків фізичної культури в школі та негативного ставлення до фізичної культури взагалі [1, 2]. Так як найважливішим завданням нашого суспільства є підготовка фізично досконалого, всебічно і гармонійно розвиненого молодого покоління, то у вирішенні цього завдання першочергове місце займають правильно організовані заняття фізичною культурою і спортом серед учнівської молоді.

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 22 Sep 2014 10:24
Last Modified: 15 Aug 2015 08:11
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12708

Actions (login required)

View Item View Item