Граматика англійської мови: Синтаксис

Котнюк, Л. Г., Войналович, Л. П., Коротун, Н. Г. (2012) Граматика англійської мови: Синтаксис. In: Граматика англійської мови: Синтаксис: Методичний посібник з практичної граматики англійської мови для студентів Навчально-наукового інституту іноземної філології. Житомир: Вид-во ЖДУ імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (109kB) | Preview

Abstract

Методичний посібник має на меті сформувати необхідні знання, уміння та навички у студентів Навчально-наукового інституту іноземної філології з практичної граматики англійської мови з теми "Синтаксис". Базові положення супроводжуються вправами на закріплення знань та формування вмінь і навичок утворювати прості речення, визначати їх члени та коментувати засоби їх вираження; будувати складні речення, аналізувати їх структуру та визначати тип підрядних речень. До методичного посібника входять також загальні рекомендації, вправи з ключами для самоконтролю, зразки тестів з кожної теми, а також завдання, які допоможуть студентам самостійно підготуватися до екзамену з практичної граматики англійської мови та список рекомендованої літератури з теми "Syntax".

Item Type: Book Section
Uncontrolled Keywords: syntax
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 29 Sep 2014 07:13
Last Modified: 15 Aug 2015 08:26
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12816

Actions (login required)

View Item View Item