Посібник з практичного курсу англійської мови

Сніховська, І. Е., Яхимович, Л. П. (2014) Посібник з практичного курсу англійської мови. In: Посібник з практичного курсу англійської мови: Навчально-методичний посібник для студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов із другою спеціальністю «Англійська мова». Житомир: «Графіум».

[img]
Preview
Text
Download (179kB) | Preview

Abstract

Навчально-методичний посібник з практичного курсу англійської мови призначений для студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов із другою спеціальністю «Англійська мова» та має на меті формування у студентів вищих навчальних педагогічних закладів знань, умінь та навичок у рамках вимог діючої програми до практичного курсу англійської мови. Посібник містить матеріали по розмовним темам, що вивчаються в практичному курсі англійської мови. Основна мета посібника – надати студентам достатній сучасний, адекватний у мовному відношенні матеріал для засвоєння тем, що вивчаються. Текстовий матеріал використовується як основа для розвитку навичок усного та писемного мовлення. Для студентів вищих навчальних педагогічних закладів.

Item Type: Book Section
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 29 Sep 2014 15:19
Last Modified: 15 Aug 2015 08:28
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12850

Actions (login required)

View Item View Item