Формування здорового способу життя старшокласників засобами фізичного виховання

Зощук, Л. А., Яворська, Т. Є. (2012) Формування здорового способу життя старшокласників засобами фізичного виховання. ЖДУ ім. І.Франка.

[img]
Preview
Text (Дипломна робота)
Download (136kB) | Preview

Abstract

Всебічний аналіз позиції особистості в період радикальних реформ українського суспільства свідчить про необхідність прийняття різнобічних заходів духовно-морального оздоровлення, соціально-економічної підтримки всіх верств населення. Наслідки широкомасштабної перебудови призвели до появи великої кількості не прогнозованих раніше факторів, що негативно вплинули на соціальний статус, здоров'я і моральні відносини переважної частини українців. Статус особистості в суспільстві визначається не тільки рівнем доходу, освіченості, але і станом фізичного і психічного здоров'я. Стан здоров'я людини залежить від багатьох факторів, серед яких важливе значення мають спосіб і стиль життя. Однією з найважливіших складових здорового способу і стилю життя, особливо в шкільний період, є сформована повноцінна фізкультурно-оздоровча діяльність. Разом з тим, у вітчизняній педагогічній практиці до цих пір не вдається успішно вирішити це соціально-педагогічне завдання, про що свідчить факт зростання числа дітей з ослабленим здоров'ям. Погіршення здоров'я учнів в умовах загострення соціальних, економічних та екологічних проблем свідчить про неспроможність фізичного виховання школярів, що орієнтує їх, в основному, на виконання нормативів фізичної та технічної підготовленості і мало враховує інтереси та потреби самих учнів.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: здоровий спорсіб життя,старшокласник,засобами, фізичного виховання
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 10 Oct 2014 12:26
Last Modified: 23 Jan 2018 13:14
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13032

Actions (login required)

View Item View Item