Скорочення як спосіб утворення неологізмів в сучасній англійській мові (на матеріалі англомовних інтернет-видань та форумів в молодіжних соціальних мережах)

Дзюбіна, О. І. (2014) Скорочення як спосіб утворення неологізмів в сучасній англійській мові (на матеріалі англомовних інтернет-видань та форумів в молодіжних соціальних мережах). Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (75). pp. 309-312. ISSN 2076-6173

[img]
Preview
Text
Download (185kB) | Preview

Abstract

Статтю присвячено питанню скорочень як способу творення неологізмів у сучасній англійській мові. Встановлено відміні характеристики понять "абревіатура" та "скорочення". Виявлено основні відмінності між графічною та лексичною абревіацією. Досліджено різновиди лексичних скорочень та їх роль у формуванні нових лексичних одиниць. Розглянуто причини їх виникнення й специфіку функціонування в мові сучасної преси та спілкуванні всесвітньої мережі Інтернет. З’ясовано, що скорочення відіграють провідну роль у процесі утворення лексичних інновацій у сучасній англійській мові.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: скорочення, абревіація, неологізм, акронім, лексична одиниця, морфема
Subjects: L Education > L Education (General)
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 10 Nov 2014 08:44
Last Modified: 15 Aug 2015 10:00
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13819

Actions (login required)

View Item View Item