Підготовка легкоатлетів-стрибунів високої кваліфікації протягом року

Козлова, О. К. (2014) Підготовка легкоатлетів-стрибунів високої кваліфікації протягом року. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 45-51.

[img]
Preview
Text
Download (786kB) | Preview

Abstract

Із урахуванням специфіки легкоатлетичної дисципліни (легкоатлетичні стрибки) розроблено два варіанти моделей річної підготовки. У роки проведення Ігор Олімпіад доцільним є планування річної підготовки на основі трьох самостійних структурних утворень, усі елементи яких об’єднані загальним педагогічним завданням – досягнення стану найвищої готовності спортсмена, що забезпечує успішний виступ у головних змаганнях чотириріччя. У роки проведення чемпіонатів світу, Європи – багатоциклове планування для досягнення високих спортивних результатів у змаганнях Всесвітньої легкоатлетичної серії у поєднанні з успішним виступом у престижних змаганнях за персональними запрошеннями.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: легка атлетика, моделі, легкоатлетичні стрибки, річна підготовка.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 27 Feb 2015 13:48
Last Modified: 27 Feb 2015 13:58
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/15926

Actions (login required)

View Item View Item