Формування освітнього процесу в вузівському фізичному вихованні

Філіппов, М. М. (2014) Формування освітнього процесу в вузівському фізичному вихованні. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 160-163.

[img]
Preview
Text
Download (584kB) | Preview

Abstract

У статті наводяться теоретичні положення і приклади впровадження в процес фізичного виховання (ФВ) студентів вищих навчальних закладів освітнього аспекту. Розроблений нетрадиційний освітній організаційно-діяльностний підхід, який включає послідовне, поетапне формування виховних та освітніх компонентів шляхом взаємодії викладача та студента, використання нетрадиційного підходу до процесу ФВ. Він включає в процесі перших двох курсів чотири основних етапи, на 3- 5му курсах – факультативну форму, яка передбачає пророблення певних теоретичних питань з фізичної культури і більш глибоке оволодіння окремими вправами та прийомами. Для студентів з порушеннями постави розроблена спеціальна освітня технологія ФВ.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: вузівське фізичне виховання, освітній організаційно-діяльностний підхід,факультативна форма ФВ.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 02 Mar 2015 09:11
Last Modified: 02 Mar 2015 09:11
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16011

Actions (login required)

View Item View Item