Рекомендації з інсталяції та використання програми для пошуку плагіату Etxt Антиплагиат

Лупаренко, Л. А. (2014) Рекомендації з інсталяції та використання програми для пошуку плагіату Etxt Антиплагиат. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київ, Україна.. (Unpublished)

[img]
Preview
Text
Download (2MB) | Preview

Abstract

Рекомендації з інсталяції та використання програми для пошуку плагіату Etxt Антиплагиат розроблено для застосування цього програмного засобу виявлення плагіату в процесі опублікування наукових робіт. В Рекомендаціях з інсталяції та використання програми для пошуку плагіату Etxt Антиплагиат описано порядок установки на персональному комп’ютері та послідовність дій з використання програмного засобу Etxt Антиплагиат. Документ містить «Короткі відомості про плагіат», «Установку програми Etxt Антиплагиат на ПК», «Роботу з програмою Etxt Антиплагиат». Документ створено в якості допомоги заступникам директорів з наукової роботи, вченим секретарям, редакторам фахових видань, особам підвідомчих установ НАПН України, які відповідають за інформатизацію.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: Etxt Антиплагиат, інструкція
Subjects: Z Bibliography. Library Science. Information Resources > ZA Information resources > ZA4050 Electronic information resources
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: Олександр Кривонос
Date Deposited: 23 Mar 2015 17:42
Last Modified: 23 Mar 2015 17:42
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16566

Actions (login required)

View Item View Item