Спортивне харчування для студентів

Щербакова, Г. Д. (2015) Спортивне харчування для студентів. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 148-152.

[img]
Preview
Text
Download (769kB) | Preview

Abstract

Правильне харчування – це одна з найважливіших складових здорового способу життя, гарного самопочуття і здоров’я людини. Основоположні принципи правильного харчування це не ноу-хау сучасних дієтологів і медиків, вони були добре відомі кілька тисяч років тому нашим предкам, і опрацьовувалися, доводилися до досконалості весь цей час індійськими йогами. Рекомендації, що можна їсти, а що ні, це ціла філософія здорового способу життя, яка передбачає глибоке розуміння людиною призначення їжі і її впливу, в тому числі енергетичного впливу на всі системи організму людини.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: науково-методичні, працездатність, зміцнення здоров’я, здорове харчування, актуальність, довголіття, «Ми є те, що ми їмо», джерело сили, культура харчування, продукти швидкого приготування, модифіковані компоненти, здоровий спосіб життя, раціон студента, життєдіяльність організму, «правильне, раціональне, регулярне харчування», білки, жири, вуглеводи, не переїдати, необхідні речовини, складові харчування, «дари садів, полів і городів», добре подріблена, клітковини, пектини, луска, натуральні продукти, сіль, мед, протеїни.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 26 Jun 2015 12:23
Last Modified: 26 Jun 2015 12:27
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/18015

Actions (login required)

View Item View Item