Евклідова геометрія: конструктивна складова

Ленчук, І. Г. and Працьовитий, М. В. (2014) Евклідова геометрія: конструктивна складова. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи (50). pp. 174-186. ISSN 2311-5491

[img]
Preview
Text
Download (985kB) | Preview

Abstract

У роботі обґрунтовується доцільність посилення конструктивної складової у геометричних курсах (шкільних та університетських). Для цього пропонується відповідне змістове наповнення з тлумаченням термінів "конструктивізм” та "конструктивна геометрія" і методів візуальних наочно-образних дій, на базі яких реалізується конструктивний підхід до вивчення геометричних об’єктів (фігур та відношень). Окреслюються основи для автономії конструктивної геометрії з описом характерних для неї рис (ознак). Наводяться аргументи можливого введення самостійного курсу (розділу) "Конструктивна елементарна геометрія", що ґрунтується виключно на конструктивних геометричних ідеях.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Конструктивізм в геометрії, конструктивна геометрія, бінарне моделювання, унаочнення, геометризація пропозицій.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Q Science > QA Mathematics
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Algebra and Geometry
Depositing User: лаборант А. М. Бойко
Date Deposited: 23 Dec 2015 08:31
Last Modified: 03 Oct 2016 11:10
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19651

Actions (login required)

View Item View Item