Особлива цивілізаційна роль українського етносу на геополітичному ландшафті нашої планети

Вознюк, О. В. (2016) Особлива цивілізаційна роль українського етносу на геополітичному ландшафті нашої планети. Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ : збірник наукових праць (2(16)). pp. 28-38.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

Аналізуються історико-соцієтальні засади духовності українського народу та його цивілізаційна роль на сучасному історико-культурологічному та геополітичному ландшафті. Духовність українського етносу комплексним чином досліджується на перетині історичної науки, філософії, соціології, синергетики та інших предметних наукових галузей у контексті концепції цілісності, що дозволяє дійти висновку про гранично-парадоксальну природу духовності українства та його системотвірну роль у сучасній світовій історії як інтегратора східного та західного цивілізаційних проектів. Окрелюються перспективи подальшого історичного розвитку української держави у контексті наступного технологічного украду.

Item Type: Article
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > B Philosophy (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of theory and methods of preschool and inclusive education
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 24 Dec 2016 00:35
Last Modified: 24 Dec 2016 00:35
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/22907

Actions (login required)

View Item View Item