Літописець. Збірник тез за матеріалами IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції"

Рудницька, О. П., Ярмошик, Іван, eds. (2017) Літописець. Збірник тез за матеріалами IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції". Житомир: ФО-П Левковець Н. М..

[img]
Preview
PDF
Download (1MB) | Preview

Abstract

У збірнику представлені тези доповідей, які були оприлюднені на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції», що відбулася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка 24-25 листопада 2016 року. Розміщені у збірнику тези доповідей стосуються таких напрямків: «Права людини в процесі українського державотворення», «Конституційний статус людини і громадянина: проблеми захисту», «Причини корупції в Україні, шляхи її подолання», «Політична корупція в сучасній Україні», «Козацтво як правовий фактор українського державотворення», «Права жінок та шляхи їх забезпечення». Розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, всіх, хто цікавиться проблемами прав людини.

Item Type: Book
Subjects: K Law > K Law (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Law and Public Administration
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 11 May 2017 08:59
Last Modified: 11 May 2017 09:07
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/24525

Actions (login required)

View Item View Item