Формування толерантності студента-медика як інструменту міжнаціонального спілкування

Калашнік, Н. В. (2017) Формування толерантності студента-медика як інструменту міжнаціонального спілкування. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (3 (89)). ISSN 2076-6173

[img]
Preview
Text
Download (368kB) | Preview

Abstract

У даній статті проаналізовано підходи до трактування поняття "толерантність". Представлено організаційний процес формування толерантної особистості засобами міжкультурної комунікації, який включає: визначення загальної мети і конкретних задач, ознайомлення студентів у процесі навчання мові з системою наукових знань про права й свободу людини та народів, про нації та їхні відносини, про раси та інші культури, розвиток позитивного досвіду культури спілкування тощо. Проаналізовано та розглянуто основні психологічні складові толерантності – емпатію й комунікативну компетентність. Представлено модель середовища, котре формує толерантне відношення.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: толерантність, адаптивна толерантність, конструктивна толерантність, інтолерантність, комунікативна толерантність, толерантна особистість.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 13 Sep 2017 13:29
Last Modified: 13 Sep 2017 14:56
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25340

Actions (login required)

View Item View Item